Szansa na mobilność dla każdego
– konferencja Peugeot bez Barier


12.06.14 WARSZAWA

Mateusz Puszkarski i Piotr Pawłowski - Prezes Fundacji Integracja (obaj na wózkach inwalidzkich) wśród uczestników konferencji „Peugeot bez barier”

Podczas konferencji, która odbyła się 2 czerwca br., firma Peugeot Polska przedstawiła najnowsze plany związane z programem Peugeot bez Barier. Projekt bezprecedensowej adaptacji samochodu Peugeot Partner dla Mateusza Puszkarskiego, współpraca z Fundacją Integracja i SPiNKą oraz model 208 z adaptacją dla osób z niepełnosprawnością w parku prasowym - to tylko niektóre z planowanych w tym roku aktywności.


To właśnie mobilność decyduje o poziomie życia, możliwości nauki czy podjęcia pracy. Nasz program nie kończy się jednak na samochodzie. Zgodnie z hasłem przewodnim marki Peugeot Motion & Emotion chcemy przede wszystkim ułatwić dostęp do nowoczesnych rozwiązań i wspierać mobilność osób z niepełnosprawnościami.” - Dorota Kozłowska
Menedżer ds. komunikacji i wizerunku z Peugeot Polska

Partnerami programu są Fundacja Integracja i Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Kierowcom SPiNKa, instytucje, które od wielu lat działają na rzecz osób z niepełnosprawnością, poprawy jakości ich życia, wyrównywania szans oraz integracji społecznej. Gościem na konferencji był Prezes Fundacji, Piotr Pawłowski oraz Prezes SPiNKi, Krzysztof Marciniak.

Dealerzy biorący udział w programie:


Znajdź dealera i dowiedz się więcej »